kategorie
výrobci
SC/UPC Optický pigtail 09/125 2m G657A EASY STRIP,konektor OPTIX

SC/UPC Optický pigtail 09/125 2m G657A EASY STRIP,konektor OPTIX

0% (0 hodnocení)
54 Kč
vložit do košíku
katalogové číslo: at_50271086130
EAN: 50271086130
výrobce:OEM
cena bez DPH:44,63 Kč
cena vč. DPH:54 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze
- optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči

- koncovka SC
- broušení UPC (rovné)
- singlemode 09/125 G657A
- délka 2m
- průměr sekundární ochrany 900um
- volná sekundární ochrana (stripnutí 1m i více)
Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze