kategorie
výrobci
Optický patchkabel duplexní, LC-ST 9/125um SM, 3m, OS2

Optický patchkabel duplexní, LC-ST 9/125um SM, 3m, OS2

0% (0 hodnocení)
203 Kč
vložit do košíku
katalogové číslo: at_502710783
EAN: 8595589810420
výrobce:OEM
cena bez DPH:167,77 Kč
cena vč. DPH:203 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze
Optický patchkabel duplexní, LC-ST 9/125um SM, 3m
BarvaOranžová
Délka (m)3
Přesná délka (m)3
TypKabely
Vlastnost9/125
Délka optického patch kabelu3
Optický patch kabelSingle mode 9/125 OS2
ST (M)1
LC (M)1
Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze